Olive Branch a olivový olej

O NÁS

Jsme manželský pár, který se po mnohaletém cestování obytným kamionem po Evropě i mimo ní, rozhodl usadit na nejjižnějším místě evropského kontinentu, slunné a nespoutané Andalusii, větrné, ale krásné Tarifě.

Zde jsme koupily hospodářský pozemek, na dohled od zdejších pláží a Afrického kontinentu. Jsme chovatelé vzácného plemene osla andaluzského, staráme se o několik včelstev i dalších hospodářských zvířat.

Milujeme přírodu, ve všech jejích podobách a také dobré a kvalitní jídlo, na které je Španělsko velmi bohaté. Španělská kuchyně patří mezi jednu z nejlepších a nejzdravějších v Evropě a to hlavně diky více než hojnému používání olivoveho oleje.

Od první chvíle se snažíme o přátelský vztah se zákazníkem, nabídnout Vám něco víc než nákup přes internet. Mimo chutných a kvalitních potravin, jejichž výběr trval téměř půl roku, chceme dopřát i zábavu či zážitek. Usilujeme o vytvoření zákaznické komunity, která nám bude pomáhat spoludotvářet náš obchod. Očekáváme jakékoliv podněty k tomu, co nám nejde, mohlo by jít lépe nebo by Vás ještě více uspokojilo. Obchod El Torno by měl být postaven na Vašich přáních, proto se nestyďte nám je sdělit či upozornit na jakoukoliv nespokojenost nebo nedostatek, chceme dostat šanci jej napravit.

 

A CO DÁL?

Dejte nám šanci vás uspokojit.

Jsme začínající eshop, prozatím nemáme skladové prostory v Čechách. Zboží odesíláme přímo ze Španělska, což se promítne v ceně dopravy a době doručení , která může být až 10 dní. Na druhou stranu, ceny námi nabízených produktů jsou nastaveny tak, aby cenu dopravy vykompenzovaly. Díky tomu patříme k jedněm z levnějších obchodů našeho druhu na Českém trhu.
Pokud bude náš obchod dobře fungovat, budeme uvažovat o skladovém prostoru v Čechách, aby se doba i cena dopravy snížila.
Do budoucna by jsme rádi přidali sekci "Maroko". Marocké produkty nejsou v Čechach ještě příliš známé, přitom marocká kuchyně patří k jedné z nejzdravějších na světě.

NAKUPUJ
Marinované olivy
 

SPOJTE SE S NÁMI

Divina Pastora 8, Tarifa - Cadiz, 11391

+420721963293

  • Facebook
Image by Susan Wilkinson